Çerçeve Magnet


Ana Sayfa \ Magnet Çeşitlerimiz \ Çerçeve Magnet

ÇERÇEVE MAGNET


* Çerçeve Magnet Nedir?

Magnet çerçeve şeklinde kesilerek buzdolabı veya herhangi bir metal yüzey üzerinde arka tarafından fotoğraf uygulanması sağlanır. Fotoğrafın üzerinden 1 cm daha büyük ve 1 cm de üzerine basacak şekilde magnetin içi kesilerek elde edilen çerçeve mıknatısa Çerçeve Magnet denir.

* Çerçeve Magnet Boyutları Nelerdir?

Çerçeve Magnetler genellikle fotoğraf baskı standart boyutlarında üretilir. Fotoğraf baskısından 2 cm büyük, iç boşluk alanı da fotoğraf üzerine 1 cm basacak şekilde tasarım ve kesimi yapılır. Bu sayede fotoğraf üzerinde sağlıklı olarak durması ve fotoğrafın çerçeve magnet içinden düşmesi önlenir.

Çerçeve Magnet Dış ve İç Boşluk Boyutları:

Fotoğraf Boyutları Çerçeve Magnet Dış Boyutlar Çerçeve Magnet İç Boşluk Boyutları
4cm X 6 cm (Vesikalık Fotoğraf) 6cm X 8cm 3cm X 5cm
10cm X 15cm (Kartpostal Fotoğraf) 12cm X 17cm 9cm X 14cm
13cm X 18cm (Standart Fotoğraf) 15cm X 20cm 12cm X 17cm
15cm X 21cm (Standart Fotoğraf) 17cm X 23cm 14cm X 20cm

Çerçeve magnet tasarım aşamasında orta boşluktan çıkacak parça için 2.ci bir tasarım yapılarak özel bıçak aracılığı ile ve 2.ci bir işlemle bu parça çıkartılarak, orta alanın boşa gitmemesi ve extra 1000 adet çerçeveye ilaveten 1000 adet de kartvizit magnet elde edilmesi sağlanmaktadır.

Firmamız etik kuralları gereği bu alanı başka bir müşteri için üretmemekte, çerçeve magnet siparişi veren müşterisi için kullanmaktadır.

* Çerçeve Magnet Tasarımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

Çerçeve magnet üretiminde en çok dikkat edilmesi gereken kuralların başında tasarımdan kaynaklanabilecek hatalar gelmektedir. Tasarım esnasında en dış kenara çok ince kontür verilmemeli, iç boşluğa veya dış kenardan dışarıya doğru tasarlanacak logo, obje, icon vb. görsellerde bıçak payı dikkate alınmalıdır. çerçeve magnetlerin lazer ile inceltilmiş özel bıçaklar yardımı ile kesildiği göz önüne alınmalı, mmicron düzeyindede olsa kaymalar hesaplanmalıdır. Firmamız hazır gelen tasarımları baskıya ve keskiye hazır hale getirerek müşterilerine her aşamada yardımcı olmaktadır.

* Özel Kesim Çerçeve Magnetler:

Çerçeve magnetlerde dış kenar dışına veya iç boşluk alanı kenarına logo, obje, icon vb. taşırılabilir ve değişik görüntüler elde edilir.
Dikkat edilmesi gereken husus, tasarımda dikkat edileceklerle hemen hemen aynı olup, dış ve iç kenar kontürleri ile bıçak payları çok iyi hesaplanmalıdır.

* Çerçeve Magnetlerin Kullanıldığı Alanlar:

Özel İş Yemekleri, Kahvaltılar
Hediye Çanta İçi
AVM Özel Gün Organizasyonları
Fuarlar
Ürün Kampanyaları
Okullar, Sınıf Fotoğraflarında Hatıra
Turistik amaçlı, fotoğraflı
Belediyelerin 1er haftalık tanıtım etkinlikleri
(İç alana yerleştirilecek fotoğraf baskısı ve çerçeve magnet ile birlikte fotoğrafın konacağı baskılı zarf da Firmamız tarafından tasarlanmakta, basılmakta ve komple kampanya ürünü olarak sunulmaktadır.)

* Çerçeve Magnetlerde İkinci Tasarım:

Çerçeve magnetlerin orta boşluğundan çıkacak parçaya 2.ci bir tasarım yapılarak her 1000 adet çerçeve magnete ek olarak 1000 adet de kartvizit magnet elde edilmektedir. Firmamız etik olarak bu alanı çerçeve magnet siparişi veren firma için kullanmaktadır.

Çerçeve Magnet siparişinizden önce numune üretimimiz vardır.

1 Magnet içerisinde 2 ayrı tasarım - Tek Ücret ile 2 Katı Promosyon Magnet Etiket

Özel Kesim 2 - 3 Bıçaklı Uygulamalar

İç Alanı İstediğiniz Şekilde Kesebiliriz...

Fotoğraflarınız, hayatınıza yapışsın. Anılarınız gözlerinizde canlansın. Bu şaşırtıcı hediye ile sevdiklerinizin sizi hatırlamasını sağlayın. Kendisi Küçük ve Kibar ancak değeri büyük, Sizi her zaman özel kılacak bir hediye, sizi her zaman özel kılacak bir hediye. FOTOMAGNET... İster doğum günü hediyesi, ister sevgilinize, eşinize, annenize, babanıza veya dostunuza hediye edin. Buzdolabına veya Metal Yüzeylere yapıştırın. Sevgilinizin Evinin Çelik Kapısına Yapıştırabilirsiniz.. Tabiiki sonuçlardan Biz Sorumlu Değiliz  :-))

* İster Fotoğrafçınıza çektirmiş olduğunuz Fotoğraflarınızı getirin;
* İster Basılı Fotoğraflarınızı Getirin,
* İster Fotoğraflarınızı Scannerda Tarayarak Yollayın,
* İsterseniz Fotoğraflarınızı BİZ Çekelim...

(Önemli Not: Magnet üzerine uygulanacak fotoğraflar, baskıda kaliteli çıkması için en az 2 Mb boyutunda ve yüksek çözünülürlüklü olmalıdır.)


FOTOĞRAF UYGULANACAK ORTA BÖLÜMDEN ÇIKAN PARÇA İÇİN 2.Cİ TASARIM YAPILMAKTA VE İLAVE ÜCRETSİZ 1000 ADET ÇERÇEVE MAGNETE 1000 ADET KARTVİZİT MAGNET ELDE EDİLMEKTEDİR.
tEK ÜCRET ÖDEYEREK 2 ARI TARASIM MAGNET ALABİLİRSİNİZ...


X

X

X

X

X

X


X


X


X
Xfacebook reklammagnet